Zpravodajství

VIDEO: Zneužíval dceru a pět let unikal policii

VIDEO: Zneužíval dceru a pět let unikal policii

Policie ve čtvrtek zatkla nebezpečného devianta z Ostravy Milana Loveckého. Ten byl v minulosti odsouzen za pohlavní zneužívání. Muž měl už dávno nastoupit do vězení. Celých pět let se mu ale dařilo se skrývat.


Zásahová jednotka si na muže počkala před domem, kde bydlel. Policisté ho překvapili právě ve chvíli, kdy nasedal do auta a chtěl odjet do práce. Zločinec se začal bránit a s policisty se dokonce chtěl prát. Na zemi skončil on i několik členů zásahové jednotky.

Policisté ho nakonec přeprali a následně odvezli do vazby. Na to, že bude muž klást odpor, bylo zásahové komando připraveno, protože měl už v minulosti s policisty konflikt.

Odsouzen více než dvacetkrát

Milan Lovecký byl už 21krát odsouzen. Naposledy za zneužívání své nevlastní dcery. Do vězení ale nenastoupil a 5 let se skrýval. Vystupoval pod falešnou identitou a poslední rok bydlel s družkou, kterou údajně také týral. I jeho sousedé nám potvrdili, že to byl velmi agresivní a nevyzpytatelný člověk.

Za pohlavní zneužívání si teď Lovecký odsedí tři roky ve vězení. Možná se mu trest ale ještě prodlouží, protože během doby, kdy byl na útěku, se pravděpodobně dopouštěl dalších trestných činů.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz