Zpravodajství

Metropolitní festival láká na Support Lesbiens a Davida Kollera

Metropolitní festival láká na Support Lesbiens a Davida Kollera
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

V sobotu 23. února ožije pražská metropole hudbou. Již potřetí se v libeňském klubu Abaton uskuteční Metropolitní festival, který navazuje na podobné akce v dalších osmdesáti pěti světových metropolích.

Festival tentokrát nabídne nejen stálice české hudební scény, ale i méně známá hudební uskupení. Nejvíce fanoušků se snaží přilákat Support Lesbiens a David Koller, kteří v minulém roce společně odjeli turné. Koller představí svou novou skupinu a zatím poslední album Nic není nastálo. Dalším účinkujícím bude pražská pop-rocková kapela Clou, která má na svém kontě zatím dvě alba a v klubovém prostředí se cítí jak ryba ve vodě.

Alternativnější části programu se chopí písničkářka původem ze Švédska Veronika Padilla, jednočlenný nu-folkový projekt Cirkus Ponorka kytaristy, skladatele a producenta Honzy Ponocného (spolupracoval například s Annou K. nebo Meky Žbirkou) a zakončení hudebního maratonu bude patřit pražské kytarovce Panama.

Akce vznikla pod záštitou mezinárodního deníku Metro, který vychází ve světě v celkem osmnácti jazycích. Vstupenky na festival lze zakoupit v předprodejích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 190 korun (+poplatky), na místě za 250 korun.

Časový rozpis festivalu naleznete na www.metropolitnifestival.cz

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz