Zpravodajství

Za zrušené koncerty Spice Girls prý může nenávist

Za zrušené koncerty Spice Girls prý může nenávist

S postupujícím časem vyplouvají na povrch stále zajímavější skutečnosti, proč dámy ze Spice Girls tak nečekaně a bez rozumného vysvětlení odpískaly závěrečnou část svého úspěšného comebackového turné, které se mělo v následujícím měsíci přesunout do Číny, Jižní Afriky, Argentiny a Austrálie.

V oficiální zprávě, kterou Victoria, Mel B, Mel C, Geri a Emma vydaly, uvedly jako hlavní důvod k zrušení konce turné osobní a rodinné důvody. Victoria pro tisk nasadila tón starostlivé matky: "Vždycky jsme tvrdily, že naše rodiny jsou pro nás prioritou, takže je nám líto, ale bohužel nás všichni neuvidíte. Vracíme se domů."

Nyní však promluvil člen doprovodného týmu, který nechce být jmenován. Britskému deníku Daily Star nabídl jiné vysvětlení. "Nemůžou se navzájem už ani cítit. Především Geri a Victoria, takm je nenávist nejhorší. Victoria do Geri pořád rýpala, že jako jediná z nich zůstala bez partnera, a že se nikdy nezmůže na to, aby si opatařila tak úžasného chlapa, jako je její David," uvedl zdroj.

Není prý divu, že Geri tyto zlomyslné poznámky už nesnesla a odmítla mít s Victorií cokoliv společného.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz