Zpravodajství

Je to jisté: Jennifer Lopezová bude mít dvojčata

Je to jisté: Jennifer Lopezová bude mít dvojčata
Zdroj: TV Nova

Otec zpěvačky a herečky Jennifer Lopezové (38) ukončil období dohadů a konečně potvrdil, že jeho dcera bude mít dvojčata.

Jennifer, která je vdaná za zpěváka Marka Anthonyho a má rodit už tento měsíc, tak bude následovat ve šlépějí své tety. "Ano, dvojčata," potvdil David Lopez. "U nás je to v rodině. Moje sestra má také dvojčata, je to u nás dědičné. Jsem hrozně pyšný, protože Jennifer si už dlouho přála mít děti."

David, který pochází z Portorika, už také přivezl pro svá ještě nenarozená dvojčata tradiční dárky. "U nás v Portoriku je zvykem koupit novorozeným dětem náramek z azabache (černého kamene) jako ochranu proti uřknutí. Je to důležitá součást naší kultury," vysvětlil.

Jennifer už dřív podnítila spekulace o tom, že čeká dvojčata, když koupila malé svetříčky, modrý a růžový, s nápisem Princ a Princezna. Zdá se tedy, že dvojčata budou dvojvaječná, protože identická dvojčata jsou vždy stejného pohlaví. Nedávno se také začalo proslýchat, že Jennifer a Mark chtějí svým dětem dát jména Max a Emme. Tedy na hollywoodské poměry jména velmi normální.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz