Zpravodajství

Je to jisté: Jennifer Lopezová bude mít dvojčata

Je to jisté: Jennifer Lopezová bude mít dvojčata
Zdroj: TV Nova

Otec zpěvačky a herečky Jennifer Lopezové (38) ukončil období dohadů a konečně potvrdil, že jeho dcera bude mít dvojčata.

Jennifer, která je vdaná za zpěváka Marka Anthonyho a má rodit už tento měsíc, tak bude následovat ve šlépějí své tety. "Ano, dvojčata," potvdil David Lopez. "U nás je to v rodině. Moje sestra má také dvojčata, je to u nás dědičné. Jsem hrozně pyšný, protože Jennifer si už dlouho přála mít děti."

David, který pochází z Portorika, už také přivezl pro svá ještě nenarozená dvojčata tradiční dárky. "U nás v Portoriku je zvykem koupit novorozeným dětem náramek z azabache (černého kamene) jako ochranu proti uřknutí. Je to důležitá součást naší kultury," vysvětlil.

Jennifer už dřív podnítila spekulace o tom, že čeká dvojčata, když koupila malé svetříčky, modrý a růžový, s nápisem Princ a Princezna. Zdá se tedy, že dvojčata budou dvojvaječná, protože identická dvojčata jsou vždy stejného pohlaví. Nedávno se také začalo proslýchat, že Jennifer a Mark chtějí svým dětem dát jména Max a Emme. Tedy na hollywoodské poměry jména velmi normální.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Píše se na Deník.cz