Zpravodajství

Lilian Sarah Fischerová žije mezi dvěma světy

Lilian Sarah Fischerová žije mezi dvěma světy
Zdroj: Korzo

Modelka s exotickým jménem Lilian Sarah Fischerová tvrdí, že své ženskosti a sex-appealu zásadně nevyužívá ve svůj prospěch. Nikdy se nesnažila zapůsobit na kantory ve škole, aby dostala lepší známku, ani nekoketovala s policisty na silnici kvůli menší pokutě. Prý by se za to styděla.

"Opravdu nikdy jsem nic takového nedělala. Já bych se strašně styděla někoho přesvědčovat, aby mi něco prominul jen proto, že jsem hezká. Naštěstí jezdím podle předpisů a žádné velké úlety nedělám, tak jsem vlastně ani žádnou pokutu nikdy nedostala," pochlubila se Lilian.

Svého půvabného zevnějšku by prý možná využila jedině při získávání peněz pro nějakou nadaci či na pomoc nemocným dětem. "Zatím jsem to ale ještě nevyzkoušela, ale myslím, že taková věc by mi asi nevadila. Pomohla by potřebným," řekla.

Lilian stojí v čele občanského sdružení Slunce dětem, které pomáhá handicapovaným a nemocným dětem a pro obyvatele dětských domovů připravila loni prázdninový den plný zábavy. Dalším projektem, který zorganizovala, je The Beautiful Mind. Kalendář se snímky krásných žen je stále ještě v prodeji a výtěžek z něj bude věnován Klinice dětského a dorostového lékařství Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

Prozradila ji až reklama
Druhá Česká Vicemiss z roku 2007 pilně studuje vysokou školu a chce být psycholožkou. To, kolik času nyní věnuje spíše modelingu, raději tají.

"Ve škole nikdo ani neví, čím se zabývám ve svém volnu. Dělám obor antropologie a lidé, kteří tam působí, mají úplně jiný záběr a zájmy. Dokonce ani mí spolužáci dlouho nevěděli, co dělám. Rozneslo se to, až když mě uviděli v nějaké upoutávce na volbu letošní České Miss 2008," prozradila a dodala: "Já se snažím být ve škole co nejméně nápadná. Chodím na výuku jen jednou týdně, v sobotu, protože mám kombinované studium. Moji spolužáci jsou všechno dospělí lidé nad čtyřicet let, mají rodiny a úplně jiné starosti, než sledovat bulvár a různé jiné nesmysly."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz