Zpravodajství

VIDEO: Kuriózní nehoda: V hlavní roli policie

VIDEO: Kuriózní nehoda: V hlavní roli policie

Ke kuriózní dopravní nehodě svých kolegů vyjeli včera večer olomoučtí policisté. Při honičce za prchajícím autem řidič služebního vozu nezvládl řízení a skončil uprostřed kruhového objezdu. Reportáž připravil Tomáš Petržela.

Zdroj: TV Nova

Před tím ještě policejní vůz přeskočil ostrůvek pro chodce a o obrubníky prorazil obě přední gumy. Při nehodě naštěstí nebyl nikdo zraněn. Prchajícímu řidiči se sice podařilo ujet, policie prý už ale zná jeho totožnost.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz