Zpravodajství

VIDEO: Pitbulové napadli malou dívku. Panička utekla!

VIDEO: Pitbulové napadli malou dívku. Panička utekla!

Dva agresivní pitbullové napadli teprve dvanáctiletou dívku a roztrhali jejího psa. Jejich majitelka hned poté z místa utekla a dosud se po ní pátrá.


Dvanáctiletá Šárka Vančurová prožila před několika dny událost, která se stala její noční můrou. Štěně, které dostala k loňským Vánocům, jí před očima roztrhali dva bojoví psi.

Psi ji přitom poranili na ruce a hrůzný zážitek tak má pokračování. V sobotu přijela s rodiči do nemocnice, aby nastoupila bolestivou léčbu. Majitelka útočících psů totiž utekla a nikdo neví, jestli nebyli nakaženi vzteklinou.

Policisté teď křižují celé Blansko a doufají, že najdou majitelku dřív, než bude pozdě. Stačí doklad o očkování psů proti vzteklině a Šárka může okamžitě domů.

Napadený pes byl tak potrhaný, že ho ani operace nedokázala zachránit. Policisté podle hloubky ran a popisu vytvořili identikit útočníka. Pitbulové měli hnědou srst, vážil asi 35 kilogramů a měl přibližně pěticentimetrové tesáky. 

Paničce těchto agresivních psů policisté z Blanska vzkazují že případ je zatím řešen jako přestupek, a pokud se zavčasu přihlásí, má naději, že to neskončí žalobou za ublížení na zdraví, ale obyčejnou pokutou.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz