Zpravodajství

Modelce Jordan prý plastika zničila sexuální život

Jordan, vlastním jménem Katie Price, modelka dříve známá svými ohromnými "přednostmi", se přiznala, že nedávná plastika prsou jí působí problémy se sexem.

Jordan, matka tří dětí, si nedávno dala zmenšit prsa úctyhodné velikosti 75GG (což jsou takové větší sedmičky) a zároveň také poopravit nos. S novým, menším poprsím ale není spokojená a podle informací serveru FemaleFirst tvrdí, že zruinovaly její dříve čilý milostný život s manželem Peterem Andreem. Říká: "Pete je spokojený a menší prsa se mu líbí víc. Zrovna tuhle říkal, že jsem jeho ideální žena. Když máme sex, tak tam jen tak ležím jako mrtvá a je to v pohodě, ale když ke mně chudák Pete - a to za tu operaci platil - přijde, že mne chce políbit, tak mu utíkám, protože nechci, aby se dotknul mého nosu."

Katie také není spokojená s novou velikostí prsou, protože se jí zdá, že jsou stále ještě příliš velká. Dodává: "Když jsem nová prsa uviděla, tak jsem byla zklamaná, protože pořád ještě vypadala moc velká a já jsem je chtěla o hodně menší. Před operací jsem doktorovi řekla, že chci, aby je hodně zmenšil, aby byla taková pevnější, víc při těle. Teď vypadají dobře, když jsou v podprsence, ale když si stoupnu, tak poklesnou, a když si lehnu, tak je to opravdu problém. Je mezi nimi tak asi deseticentimetrová mezera. Také jsou v nich takové prolákliny, takže je přesně vidět, kde sedí implantát." Dalo by se říci, že jeden z britských národních pokladů, za něž byla Jordanina prsa dříve pokládána, poměrně dost utrpěl.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz