Zpravodajství

Pedofil na internetu: postiženou dívku nutil posílat erotické fotky

Pedofil na internetu: postiženou dívku nutil posílat erotické fotky
Zdroj: TV Nova

O tom, jak může být nebezpečný internet, se přesvědčila paní Uličná z Prostějova. Její šestnáctiletou dceru jeho prostřednictvím oslovil neznámý muž. Skončilo to tím, že jí vyhrožoval a nutil posílat erotické fotografie. Případ sleduje naše reportérka Vanda Rajnochová.

"Maminka dívky zjistila, že její dceru obtěžuje neznámý muž. Už delší dobu měla její dcera úzkostné stavy a odmítala jíst. Rozhodla se proto pátrat po příčině i v jejím mobilním telefonu a v počítači. To co objevila ji doslova vyděsilo," řekla nám Vanda Rajnochová.

Dcera si psala s cizím mužem, který po ní chtěl erotické fotografie a videa. Psal o sobě, že je ženatý a má dvě děti. Dívce posílal i fotografie s tím, že pracuje jako hokejový trenér dětí v Jíčíně.

"Tam jsme ale zjistili, že nikoho takového neznají," informovala nás Rajnochová.

Dívce vyhrožoval!

Muž oslovil dívku zhruba před dvěma měsíci na seznamovacím serveru, kde hledala kamarády. Když po ní pak chtěl posílat erotické fotografie, dívky odmítla. Začal jí proto vyhrožovat.

"Vše je o to horší, že Monika je lehce mentálně postižená. Začala se proto bát a plnila jeho příkazy. Moničina maminka všechno nahlásila policii," dodala Rajnochová.

Podle odborníků by rodiče internet rozhodně neměli podceňovat. Stejně jako v případě Moniky nikdy nevíte, s kým vaše dítě komunikuje.

Odpolední Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz