Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: čtyřiadvacetiletý mladík zemřel po pádu z výšky!

EXKLUZIVNĚ: čtyřiadvacetiletý mladík zemřel po pádu z výšky!
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Pražská policie musela v pondělí večer do terénu. Hlídka městské policie totiž v Hilmarově ulici na Praze 5 objevila mrtvolu mladého muže, který pravděpodobně vypadl z okna. "Oznámení o události jsme od hlídky městské policie přijali v půl sedmé, kriminalisté jsou stále na místě a provádějí šetření. Vzhledem ke ztíženým podmínkám šetření jen tak neskončí," řekla serveru Nova.cz mluvčí pražské policie Iva Knolová.

"Přivolaní policisté na místě zjistili, že se jedná o muže ve věku 24 let, bez známek života. Je dost pravděpodobné, že zemřel na následky poranění způsobené pádem z výšky," dodala mluvčí.

"Zatím nevíme, odkud muž vypadl ani zda se jednalo o sebevraždu, cizí zavinění, nebo nešťastnou náhodu, policie stále zasahuje na místě události," upřesnila Knolová.

"Byli jsme volání k pádu z výšky do Hilmarovy ulice na Praze 5. Oznámení jsme přijali v 18:45. Po příjezdu na místo lékař pouze konstatoval smrt mladého muže, ročník 1983," řekla našemu serveru mluvčí pražských záchranářů Jiřina Ernestová.

"Mladík zemřel po pádu z výšky na následky mnohačetných poranění. Zda šlo o sebevraždu, nebo o nešťastnou náhodu, nechci spekulovat," dodala Ernestová.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz