Zpravodajství

VIDEO: Za rok bude Mr. GS uvádět zprávy!

VIDEO: Za rok bude Mr. GS uvádět zprávy!

V prostorách pražského divadla Metro, kde se budou za přítomnosti publika natáčet jednotlivé díly talk show Mr. GS, se 7. února konala tisková konference k uvedení premiérového dílu nového pořadu. Ten se začal vysílat v neděli 10. února a na obrazovce se s ním budeme setkávat každý týden.


Kromě moderátorské dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer se tiskové konference, koncipované jako běžné natáčení jednoho z dílů talk show, zúčastnili také generální ředitel naší televize Petr Dvořák a moderátorka odpoledních Televizních novin a druhá vicemiss ČR z roku 2006 Renáta Czadernová, která byla jedním z prvních hostů nové talk show.

Genzer: "... že by se to celé jmenovalo Mr. GS píp?"

S oběma moderátory jsme po skončení „natáčení" hovořili například o jejich plánech do budoucnosti nebo o tom, co vlastně znamená zkratka v názvu pořadu. Příští natáčení talk show Mr. GS se koná ve čtvrtek 14.2.2008 v 19:00 v pražském Divadle Metro na Národní třídě.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz