Zpravodajství

VIDEO: Hromadná nehoda: nabouralo asi 30 aut

VIDEO: Hromadná nehoda: nabouralo asi 30 aut

Sedm aut havarovalo ve středu ráno v mlze na rychlostní silnici R 46 mezi Olomoucí a Prostějovem. „Dálnice je v jednom směru neprůjezdná," řekl operační důstojník policie. Podle informací policie se ale počet havarovaných aut zvýšil na třicet.

Zdroj: TV Nova

Nehoda se stala po 7:00 pod kopcem zvaným Baba v obou směrech. "Podle prvotních informací při srážce prvních vozidel došlo jen k lehkým zraněním," informovala server Nova.cz mluvčí moravskoslezské policie Dagmar Bednarčíková. Zranění byli odvezeni k ošetření do olomoucké fakultní nemocnice.

Nejdřív došlo k srážce sedmi aut. Počet havarovaných vozů se ale vyšplhal až na třicet.

Odklon ve směru z Olomouce vede přes Hněvotín. Havarovaná auta v opačných dvou pruzích ve směru na Olomouc lze objet, i když je dopravní situace komplikovaná.

Mlha a náledí

Mlha je v celém Olomouckém kraji. Jak upozornil šumperský dispečer, viditelnost je kolem 50 metrů a na na mostech a jiných problematických místech mohou silnice namrzat. Podle olomouckého dispečera správy silnic Jaroslava Krempla se ale mlha vyhýbá vyšším polohám.

"Solili jsme celou noc," potvrdil dispečer. Proto jsou vozovky většinou mokré. Stejné je to i v ostatních okresech regionu.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz