Zpravodajství

Ewa Farna už má rovnátek plné zuby

Ewa Farna už má rovnátek plné zuby
Zdroj: Korzo

Je jí čtrnáct, chodí do devítky a už loni se v Desce roku stala Objevem roku. Ewa Farna často vystupuje a na jaře se chystá i na koncertní turné. Všem se líbí, protože umí zpívat, tančit, ale je také hezká. A na zubech nosí rovnátka. Těch už ale má - i v přeneseném smyslu - plné zuby.

"Už brzy se jich zbavím," těší se. "Na 14. března jsem objednaná k zubaři a konečně mi rovnátka sundají. Takže na turné, na které se chystám, budu už bez nich," svěřuje se mladá hvězdička, která vystoupila na Desce roku v krátké sukénce a v tričku s hlavou opice.

"Tričko se mi líbilo, tak jsem si ho koupila, ale jak dlouho mě bude bavit, nevím. Na turné, které se bude jmenovat Ewa Tour, si teprve budu vybírat, v čem vlastně vystoupím," vysvětluje. "To je všechno teď přede mnou."

Rodiče ji hlídají, kluci moc nedotírají
Ewa jezdí na svá vystoupení s rodiči. Ti ji zatím nechtějí příliš pouštět z očí. "Rodiče mě hlídají, jezdí se mnou," potvrzuje mladá zpěvačka.

"Ale tak normálně, není v tom nic hysterického. Jsou se mnou, pozorují mě tak, aby si toho nikdo moc nevšímal. Opatrně mě sledují, ale nemám pocit, že mě přemrštěně střeží, jen tak normálně. A kluci ve škole? Tam se nic nezměnilo, pořád mě berou stejně, jako když se o mně nevědělo. Zatím po mně jenom koukají."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz