Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: U Koněprus se srazilo auto s náklaďákem, zasahoval vrtulník

EXKLUZIVNĚ: U Koněprus se srazilo auto s náklaďákem, zasahoval vrtulník
Zdroj: TV Nova

K další tragické dopravné nehodě došlo u Koněprus na Berounsku směrem na Suchomasty. Čelně se tu srazilo osobní auto s nákladním. Informovala o tom středočeská tisková mluvčí záchranné služby Nina Šeblová a operační důstojník policie Beroun. Na místo musel být přivolán vrtulník.

"Na místě jsou hasiči, kteří vyprošťují osoby, a rychlá záchranná služba. Jedna osoba je těžce zraněna. Čtyřiačtyřicetiletý muž měl vážné poranění hlavy a oděrky na koleni," řekla pro Nova.cz Šeblová.

Zraněného transportoval vrtulník na oddělení ARO do nemocnice v Praze-Motole.

"Muže jsme museli z osobního auta vyprošťovat pomocí speciálního hydraulického zařížení," sdělil našemu serveru operační důstojník středočeských hasičů Jaroslav Gabriel. Ten uvedl, že stav zraněného je velmi vážný. Řidič náklaďáku vyvázl od nehody bez zranění.

Dívka nehodu nepřežila

V středu je to již několikátá dopravní nehoda v regionu. K vážné dopravní nehodě došlo také mezi obcemi Komárov a Zaječov na Berounsku. Střetli se tu dvě auta. Jedno z nich se několikrát převrátilo a narazilo do stromu. "Při nehodě zemřela dívka a tři další lidé byli zranění," řekla pro Nova.cz Hana Lizcová z berounské policie. (Více zde)

"Na místo vyrazila rychlá lékařská a rychlá zdravotnická pomoc z Hořovic. Záchranáři už bohužel nemohli pomoci šestnáctileté dívce, která na místě podlehla smrtelným zraněním. Dále záchranáři ošetřili dva a půl roku starou holčičku, šestatřicetiletého muže a pětatřicetiletou ženu," řekla středočeská tisková mluvčí záchranné služby Nina Šeblová.

Holčičku záchranáři převezli na dětské oddělení do nemocnice v Hořovicích. Muž byl předán také v Hořovicích na chirurgické ambulanci. "Ženu jsme kvůli jejímu těhotenství předali na gynekologické oddělení také do hořovické nemocnice. Tito tři pacienti utrpěli jen lehčí zranění. Všichni čtyři pasažéři byli z jednoho vozu," dodala Šeblová.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz