Zpravodajství

Dva dárky Dary Rolins: nové album a miminko

Dva dárky Dary Rolins: nové album a miminko
Zdroj: Korzo

Po téměř dvou letech vydává úspěšná zpěvačka Dara Rolins nové album. Nese název D2 a vzniklo pod taktovkou společnosti Sony BMG. Na regálech se objeví 17. března 2008 a možná to bude právě v době, kdy zpěvačka přivede na svět svého prvního potomka - je totiž v posledním měsíci těhotenství.

„Dé dvojka" volně navazuje na album z roku 2006 (D1) a slibuje příjemný posluchačský zážitek. Dara si pozvala řadu zajímavých hostů - především špičku českých a slovenských Dj´s, ale i hvězdy zahraniční. Stylově se nese nejvíce na vlnách r´n´b a hip-hopu, ale s prvky dance, garage, 2step nebo house music.

Svým remixérským umem podpořil Dařin projekt MJ Cole z Anglie, světově uznávaný hudebník, který získal již pět prestižních cen Mobo. Spolupracoval například s Tomem Jonesem nebo Mariah Carey. Dále albu napomohli Naughty by Nature z New Jersey, jež mají na svém kontě také řadu úspěchů. V roce 1995 získali cenu Grammy za nejlepší rapové album. Další spolupráce vedla k DJ Mad Skillovi, který vládne těm nejlepším klubům v Německu a hrál již s hvězdami jako jsou Wu-Tang Clan nebo Kool Savas. Z českých a slovenských Dj´s album podpořili například DJ Burian, DJ Boss, DJ Trafic feat. Orion,Veneer, DJ Wich nebo PSH.

Březen bude pro Daru opravdu přelomovým měsícem, neboť svého prvního potomka by měla Dara na svět přivést kolem 27. března. Miminko čeká s hudebníkem Matějem Homolou z úspěšné české kapely Wohnout.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz