Zpravodajství

Mňága a Žďorp dobude severní pól

Kapele Mňága a Žďorp právě vyšlo nové album, jež nese název Na stanici polární. Skupina kolem zpěváka a textaře Petra Fialy dala dohromady materiál ze dvou let od vydání poslední desky Dutý, ale free. Slavnostní křest proběhne 28. února v pražském Lucerna Music Baru.

Aktuální album má 11 skladeb, z nichž hitový potenciál mají minimálně dvě a to "Na stanici polární" a "Tajný plán". K úvodní písni je již také hotový nový videoklip, který vznikl pod taktovkou Jana Bártka a Jana Otruby, studentů pátého ročníku ateliéru Audiovize Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, kteří mají už na svém kontě klipy pro Buty, Anetu Langerovou, Lety Mimo neby Divokýho Billa.

Mrazivý Zlín se popral se severním pólem   
Klip se sice nenatáčel přímo na severním pólu, ale „jen" ve zlínských ateliérech, diváci však o pravé arktické podmínky rozhodně nepřijdou. Příprava scény a rekvizit ve studiu byla náročná a tvůrci udělali vše pro to, aby byl výsledný efekt co nejdokonalejší. Video je navíc plné speciálních efektů a animace, které „mrazivý dojem" ještě podporují.
Celý klip je natáčen ve vysokém HD rozlišení a kromě všech členů skupiny se ve vedlejších rolích objeví therci zlínského Městského divadla Dušan Sitek a Jan Leflík a dále tajemná postava muzikálního medvěda.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz