Zpravodajství

Britney se provdala za fotografa Adnana Ghaliba

Americký magazín Star přinesl šokující informaci o tajné svatbě padlé popové přincezny, zpěvačky Britney Spearsové s jejím současným přítelem, bulvárním fotografem afghán ského původu Adnanem Ghalibem, jehož zná teprve několik měsíců. Přísně utajovaný obřad se měl odehrát 9. ledna během jejich lednové dovolené v jednom z romantických mexických hotelů v Rosario Beach.

Zprávu o tajné svatbě vyzradil novinářům zpěvaččin právní zástupce Sorrel Trope, který s tímto svazkem zásadně nesouhlasí, protože se obává, že se Ghalib chtěl na jeho klientce pouze obohatit.

"Pan Ghalib patří k té nejhorší sortě lidských hyen, jakou znám," vzkázal právník nekompromisně. "Sprostě zneužil jejího chatrného duševního zdraví a dotáhl ji před oltář, aby se posléze zmocnil jejích financí a majetku."

Až později vyšlo najevo, že svatba byla neplatná, protože Ghalib nebyl ještě v době sňatku se Spearsovou rozvedený se svou manželkou AzLynn Berryovou. Britney proto prý plánuje zopakování svatebního slibu, jakmile bude její vyvolený právně volný.

Trope je však odhodlaný podniknout cokoli, jen aby peněz chtivý fotograf neuviděl z Britneyina majetku ani cent. Další překážkou by mohla být i fotografova rodina. Jeho matka i sestra jsou pravověrné muslimky, chodí zahalené a mešitu navštěvují každý den. Zřejmě i kvůli nim se Britney dokonce nechala slyšet, že uvažuje o přestupu k islámu.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz