Zpravodajství

VIDEO: Mystery předvádí unikátní podívanou

VIDEO: Mystery předvádí unikátní podívanou

Světově proslulá lední show Mystery včera doputovala do Prahy. Na úžasný výlet do světa představivosti na ledě vás zve revue Holiday on Ice.

Zdroj: TV Nova

V dnešní Snídani s Novou jsme si o této show povídali s jedním z nejpovolanějších, trojnásobným mistrem světa ve sportovních dvojicích Reném Novotným. Ten se spolu se svou partnerkou Radkou Kovaříkovou účastnil jako host tohoto vystoupení. "Naše amatérská i profesionální kariéra trvala poněkud dlouho, ale Holiday on Ice je úplně něco jiného. Je to jiný styl života, běžně stiháte i dvě až tři vystoupení za den," vypráví Novotný.

Mimo jiné nám také prozradil, jak dlouho se nacvičuje taková lední show a jak probíhá celá její příprava. A proč si myslí, že je právě toto vystoupení tak oblíbené? "Setkáte se s takovými věcmi na ledě, které běžně neuvidíte. Diváci určitě ocení světelné efekty a ohňostroj na konci celého představení. A určitě v tom hrají roli i velmi pěkné kostýmy," dodává krasobruslař.

Holiday on Ice můžete v Praze shlédnout do 17. února.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz