Zpravodajství

Návštěva snoubenky: místo květin rány mačetou!

Otřesný případ dvojnásobné vraždy od nedělního rána hýbe celým Kamenickým Šenovem na severu Čech. Mladík, údajně těžký narkoman, který si drogy aplikoval nitrožilně, si do domu rodičů své snoubenky přišel vyřídit účty s jejími rodiči s mačetou v ruce. Vadilo mu, že jeho lásce nepřáli. Oba přitom posekal tak, že otec dívky zemřel, její matka bojuje v nemocnici o život.

Když se mladík v neděli ráno rozhodl navštívit rodiče své snoubenky, místo obvyklého pugétu růží se vybavil mačetou. Zvonek u dveří vyměnil za poněkud akčnější vstup do domu. Proskočil s mačetou v ruce oknem a začal kolem sebe všechny masakrovat.

Přítrž jeho řádění udělal až syn lynčovaných rodičů. I když utržil také nějaké rány mačetou, utekl k sousedovi a zavolal pomoc. 

Sousedé vyrazili s lopatami za ním

Sousedé z jiných domů vzali rýče, krumpáče a chtěli ho nahánět, ale on jim utekl. Od té doby je na útěku. Zatímco nápadník z domu utíká, sousedům se naskýtá hrůzný pohled. Muž, se kterým se každý den zdravili, leží v tratolišti krve. Vedle něj sotva dýchá jeho žena.

Mladík otce své snoubenky posekal tak, že o pár hodin později zemřel. Její matka bojuje v nemocnici o život.

Všechny sousedy zpráva o masakru zaskočila.

Hledá se snoubenka

Zůstává ale záhadou, kde je dívka, kvůli níž mladík vraždil. Podle jedné z verzí ji rodiče před snoubencem schovali. Nepřáli si totiž, aby se s mladíkem, který byl drogově závislý, stýkala. Podle jiné může být mrtvá i ona.

Večer si vystrašení obyvatelé Šenova mohou vydechnout. Kriminalisté vraha rodičů snoubenky dopadli. Případ bude kvalifikovaný jako vražda.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz