Zpravodajství

Hádky na Ostravsku: nůž v zádech, sekyrou po hlavě

Nožem v ruce napadla v sobotu v Ostravě žena svého druha. Nožem ho bodla do zad. „Žena je stíhaná pro trestný čin ublížení na zdraví," řekla pro server Nova.cz mluvčí severomoravské policie Dagmar Bednarčíková.

„Muž musel být převezen na traumatologii s bodnou třícentimetrovou ranou v oblasti mezižebří pod levou lopatkou," dodala Bednarčíková . Žena skončila v policejní cele.

Dostala sekyrou do hlavy

I další pár v Ostravě-Bělském lese řešil svůj problém násilím. Po delší hádce zřejmě muži došla trpělivost. "Sedmadvacetiletý muž napadl v sobotu v jednu ráno ženu. Udeřil ji campingovou sekerou do hlavy. Způsobil jí patnácticentimetrovou sečnou ránu v zadní části hlavy. Musela být ošetřena v nemocnici a zůstala hospitalizována. Léčba zřejmě přesáhne týden," informovala o případu Bednarčíková.

Podezřelý zatím spravedlnosti uniká.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz