Zpravodajství

VIDEO: Policista jako rukojmí: žena ho uspala sedativy

VIDEO: Policista jako rukojmí: žena ho uspala sedativy
Zdroj: TV Nova

Náš štáb se stal svědkem zoufalého činu nemocné ženy z Prahy-Spořilova. Ta se na naši televizi obrátila s neobvyklým sdělením. Napsala, že kvůli vážným rodinným problémům se rozhodla pozvat si do bytu policistu, kterého pak uspala a spoutala.

Zdroj: TV Nova

Když náš štáb dorazil na místo, přesvědčil se, že to tak skutečně je. Jenomže v tu chvíli se stali rukojmí i z našich kolegů ze štábu. Vše nakonec muselo skončit policejním zákrokem. Policista přežije.

Nalila mu kávu se sedativy

Martina Menclová. Po příjezdu našeho štábu do bytu pachtelky, žena na kameru ukazuje muže ve své posteli. Je svázaný. Večer ho pozvala k sobě domů a uvařila mu kávu. Dala mu do ní i několik tablet neurolu.

Zdroj: TV Nova
 

Náš tým se okamžitě pokusil policistu z hlubokého spánku probudit. Jenomže nereagoval. Bylo jasné, že potřebuje okamžitou pomoc lékaře. Jenomže o tom žena nechce ani slyšet. A pro jistotu zamyká dveře a klíče schovává. I lidé z našeho štábu se tak stali rukojmí.

Lékař rukojmím

Potají, aby o tom žena nevěděla, zavolali záchranku a policii. Udělat to tak, aby si toho ale žena nevšimla, nebylo jednoduché. Za několik minut skutečně přijíždí lékař a žena ho po krátkém vyjednávání do bytu vpouští. Jenomže opět zamkla dveře a klíče schovala. V tuto chvíli už nechtěla pustit ani lékaře. Začalo vyjednávání s policisty, kteří už stáli za dveřmi.

Zdroj: TV Nova

Nakonec se našemu štábu podařilo ženu skutečně přemluvit a dveře svého bytu odemyká. Policie tak může dovnitř a ženu zatýká.

Paní Menclová je prý v těžké životní situaci. Žena prý byla odsouzená za zanedbání povinné výživy a hrozí jí, že přijde o byt. Zítra má jít k soudu, který ji určí výši výživnému na děti. A ona se svým třítisícovým platem na to nemá.

Nám se prý ozvala, protože nechtěla, aby se případné vyjednávání s policií zvrtlo. „Nechci nikomu ublížit, potřebuji jen zastavit to šílené peklo," napsala.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz