Zpravodajství

Robbie Williams se chce konečně usadit. S kamarádem

Po letech naříkání, že stále nemůže najít tu pravou, se Robbie Williams konečně chystá usadit. Ženu pro život sice nenašel, ale jeho nejlepší kamarád Max Beesley mu zřejmě vyhovuje lépe.

Herec a hudebník Max Beesley (37) v současnosti bydlí v Robbieho hollywoodském domě a říká, že má chuť zapustit kořeny a usadit se, nejlépe spolu s Robbiem. Zpěvák, který si v současnosti dal odpočinkovou pauzu, tráví s Maxem spoustu času.

"Tři roky jsem strávil životem po hotelech, když se točil seriál Hotel Babylon. Teď bych chtěl mít konečně normální domov, ať už doma v Anglii nebo tady v Americe, s mým kámošem Robbiem," přemýšlí idol dívčích srdcí.

"Dokonce spolu s Robbiem cvičíme stepování v jeho garáži. Lidé říkají, že Los Angeles je hrozná díra, ale já jsem tu potkal hodně přátel a počasí se mi také líbí. Tak proč to komplikovat, když už vlastně mám druhý domov?"

Že by byl sňatek na spadnutí?

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz