Zpravodajství

VIDEO: Policista brutálně zmlátil ženu, tekla z ní krev

VIDEO: Policista brutálně zmlátil ženu, tekla z ní krev

Rozum zůstává stát při sledování záběrů, které se odehrály loni v listopadu na jedné z policejních cel v americké Lousianě. Policista Wiley Willis tam zvolil k výslechu podezřelé 42leté Angely Garbarinové opravdu neobvyklé metody. Ženu, kterou podezříval z jízdy pod vlivem alkoholu, brutálně zmlátil. Informovala o tom televize ABC.


Policista zjevně nebyl gentleman. Měl ale smůlu, že jeho chování částečně zachytila kamera. Když si žena chtěla zavolat z cely své rodině, policista ji nevybíravým způsobem donutil sednout si na židli.

To však byl pouze začátek jeho surovosti. Ženu několikrát udeřil a spoutal jí ruce za zády. Pak stačil Willis kameru vypnout. Další záběry televize ABC ukazují, jak žena leží na zemi v tratolišti krve.

Garbarinová měla po netradičním zásahu policisty dva velké monokly. Muž zákona jí také vyrazil dva zuby. Na všech končetinách měla nespočet modřin.

Šéfové surového policisty se ale podle ABC Willise zastávají. Prý postupoval v souladu se zákonem. Policisté tvrdí, že žena chtěla opustit policejní místnost, pak prý nešťastnou náhodou spadla.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz