Zpravodajství

Trápení kočičí ženy: Celebritě se rozpadá obličej!

Ne, to není maska jak vystřižená z těch nejhrůznějších amerických hororů. Některé celebrity nevědí, co mají s penězi dělat. Příkladem toho je americká milionářka Jocelyn Wildensteinová, které se rozpadá obličej za živa. Kočičí žena se ale spíše než domácím mazlíčkům podobá nosu Michaela Jacksona.


Jocelyn si z toho ale nic nedělá. Snad nikdy ale nevypadala hůř než nyní. Její ústa se velmi podobají těm, kterými se pyšnil Mickey Mouse z dílny Walta Disneyho.

Wildensteinová si asi bude muset skočit na další plastiky. Je totiž ve složité životní situaci. Její o pět let starší bývalý manžel zemřel v pondělí. Wildensteinová ale nemusela příliš truchlit. Ani její neobvyklý obličej nezachránil manželství. Muž si totiž užíval s 19letou ruskou modelkou.

Když kočičí ženu opustil její nejmilovanější "kocour", chodící plastika pravděpodobně vyhledá pomoc lékařů. Její obličej už by se ale nyní hodil spíše do muzea voskových figurín.

Kočičí žena už za plastiky dala více než čtyři miliony dolarů. V roce 2004 za to dostala "sladkou odměnu". Stala se totiž nejošklivější světovou celebritou.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz