Zpravodajství

Paris prolévá horké slzy. Zakázali jí vstup na Oscary

Dědička hotelového impéria Paris Hiltonová doufala, že svou nejnovější rolí ve snímku The Hottie and the Nottie udělá díru do filmového byznysu. Chtěla si získat jméno jako nadaná herečka, které producenti utrhají ruce, aby hrála v jejich filmu. Ukázalo se však, že její herecké výkony jsou prostě mizerné. Jsou dokonce tak špatné, že jí bylo výslovně zakázáno účastnit se slavnostního ceremoniálu předávání Oscarů, který proběhne už tuto neděli v Kodak Theatre.

Paris, nechvalně proslulá svým erotickým videem s Rickem Salomonem, které se na veřejnost dostalo pod názvem One Night In Paris, si byla jistá, že její poslední role ve filmu The Hottie and the Nottie jí umožní na minulost zapomenout a otevře dveře do světa filmu. Snímek však během prvního týdne po uvedení do kin nevydělal v korunách ani 400 tisíc.

Jak uvedl zdroj ze zákulisí Oscarů, slavná pařmenka dostala od organizátorů výslovný zákaz se akce zúčastnit. Když se dozvěděla, že nesmí na Oscary a její vyhlídky na to, že se stane filmovou hvězdou, vzaly defintiivně za své, zhroutila se. Oplakává nejen vysněnou kariéru, ale také oslňující večerní róbu od Versaceho, za kterou zaplatila 2 miliony liber. Teď ale nemá, kde tak exkluzivní model předvést.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz