Zpravodajství

VIDEO: Čerpadlářka dvakrát zmlátila lupiče lahví vína

VIDEO: Čerpadlářka dvakrát zmlátila lupiče lahví vína
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Pavla Bernardová z Kladna je postrachem lupičů. Už dvakrát přepadli benzínku, kde pracuje, čtyřiačtyřicetiletá žena se ale pokaždé ubránila. Lupičům navíc pořádně natloukla. Ve čtvrtek se za své hrdinství dočkala ocenění.

Pavla Bernardová zrovna přerovnávala 6. února zboží v regálech, na čerpací stanici byla v tu chvíli sama. Dovnitř vešel muž s kuklou, páčidlem vytrhl pokladnu a snaží se odejít. Tak lehké to ale není.

Dostal co proto

Pumpařka proto bere do ruky láhev vína a lupiče s ní mlátí hlava nehlava. Zkrvavenému muži se sice podaří utéct, nakonec ho ale dostihne policejní psovod a končí za mřížemi. A to především díky Pavle Bernardové.

Kytička za odměnu

Za svou statečnost dostala čerpadlářka kytici a pět tisíc korun od vedení města, neminula ji ani prémie od zaměstnavatele. Ten by si jí měl hodně vážit, jednoho ozbrojeného lupiče už totiž zlikvidovala loni v červnu.

Zdaleka ne každý se v podobných situacích zachová stejně. Odborníci to ani příliš nedoporučují.

To však není případ kladenské čerpadlářky. Ta si totiž jen tak něco líbit nenechá.

U práce čerpadlářky prý paní Bernardová rozhodně zůstane. Jestli ji prý přijde přepadnout další lupič, může se připravit na to, že ho vezme po hlavě něčím ještě těžším než toho minulého. Třeba lahví sektu.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz