Zpravodajství

Masakr na vysokoškolských kolejích: student pobodal kolegu

Tragicky skončila studentská hádka na vysokoškolských kolejích v Praze 3. Oslavující studenti rušili své okolí. Hádka na sebe nedala dlouho čekat. Jednomu ze studentů došla trpělivost a pobodal kolegu. Chlapce převezli do nemocnice, kde ho museli operovat.

„Dvacetiletý student krátce po páté hodině ráno v Praze 3, v ulici Koněvova na koleji vysoké školy bodl zavíracím nožem svého o rok staršího kolegu. K napadení došlo na pokoji koleje po předchozí vzájemné slovní výměně názorů," řekla pražská policejní mluvčí Iva Knolová.

Studenta museli záchranáři dopravit do nemocnice, kde ho operovali. "Jednadvacetiletý student utrpěl bodná poranění v oblasti břicha a pravé paže. Zranění si vyžádala okamžitý převoz do nemocnice, kde byl poškozený operován a následně hospitalizován," dodala Knolová.

Případ nyní vyšetřují kriminalisté pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví. Trestní stíhání je podle Knolové vedeno na svobodě.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Píše se na Deník.cz