Zpravodajství

Hollywoodské matky vydělávají na svých dětech miliony

Dříve si světové herečky dávaly pozor, aby o jejich potomcích bylo známo co nejméně a rodinné záležitosti byly tabu. Dnes už se naučily, že právě na dětech lze vydělat podstatně víc, než by se mohlo zdát.

Těhotenství se stalo v Hollywoodu skvělým zdrojem financí. Za exkluzivní fotky nastávající matky a čerstvě narozených potomků jsou časopisy ochotné klopit miliony dolarů. Nejnověji kývla na lákavou nabídku Jennifer Lopezová, která před pár dny porodila dvojčata. Jednání s časopisem People jí prý vyneslo neuvěřitelných 6 milionů dolarů, tedy přes 100 milionů korun. Herečka ale tvrdí, že má ještě jeden dobrý důvod. Uchrání tak potomky před nevítanými útoky paparazziů.

Nový trend zahájili v roce 2006 Angelina Jolieová s Bradem Pittem, když prodali časopisu People snímky dcery Shiloh pro americké vydání za 4 miliony dolarů. Ty však byly poukázány na charitu.

V poslední době byly nejdražšími snímky portréty těhotné Halle Berryové na vysokých podpatcích, snímky dcerky Toma Cruise a Katie Holmesové Suri a dcery Jennifer Garnerové a Bena Afflecka. Nejnověji představila svého novorozeného synka Maxe na titulu časopisu People Christina Aguilerová - za pouhý jeden a půl milionu dolarů. Tyto částky však už přicházely nikoli na dobročinné účely, ale přímo na bankovní konto rodičů.

"Vyplatí se to, protože čtenáři podobné snímky milují. Je to pro ně příjemná protiváha většiny ostatních zpráv o světových celebritách," vysvětluje šéfredaktorka časopisu OK! Sarah Ivensová.
Právě OK! neváhal zaplatit vysoké částky například za snímky malé Daniellyn, dcerky tragicky zemřelé Anny Nicole Smithové, s jejím otcem Larrym Birkheadem, nebo šestnáctileté sestry Britney Spearsové Jamie Lynn, když oznámila, že je těhotná.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz