Zpravodajství

VIDEO: Anno 2007: Vítězství Mareše a Borhyové

VIDEO: Anno 2007: Vítězství Mareše a Borhyové

V sobotu večer se opět rozhodlo, kdo se stal nejoblíbenější ženou a mužem TV Nova a který film a seriál jste měli nejraději. Mezi muži zopakoval loňský triumf Leoš Mareš, zatímco v ženské kategorii se po ročním půstu opět prosadila Lucie Borhyová. Galavečer moderovaly Daniela Šinkorová, Ivana Jirešová a Veronika Nová.

Zdroj: TV Nova

Leoš Mareš stačil z obrazovky pozdravit i svého syna. Kromě něj se pochvaly a poděkování dočkali i režiséři pořadů, jež populární showman uvádí. ( Více zde )

Zdroj: TV Nova
 

Lucie Borhyová nezapomněla poděkovat i svému příteli. Jeho jižanské srdce muselo zaplesat, když se sálem neslo "efcharisto", tedy řecké děkuji. Půvabná moderátorka se v roce 2007 prosadila i na tanečním parketu, kde se jí v Bailandu náramně dařilo.

Zdroj: TV Nova

 

Na pódiu se nejprve objevili bronzoví držitelé cen Anno 2007. Třetí příčku drží osvědčené moderátorské duo Televizních novin Markéta Fialová a Karel Voříšek.

Těsně pod stupněm nevyšším se umístila herečka Zlata Adamovská, kterou si diváci TV Nova pamatují jako ráznou doktorku Bělu Páleníkovou. Na druhém místě v mužské kategorii skončil moderátor TN Reynolds Koranteng, který kromě vystupování na obrazovce mistrovsky zvládá i pilotování a šachy.

S+S mají nejlepší film 

O prestižní sošky soutěžily ještě nejlepší pořady TV Nova a nově novácké filmy. Nejlepším pořadem se už tradičně stal seriál Ordinace v růžové zahradě. Nova se stále více realizuje na poli české kinematografie. Letos zvítězil film dvojice Jana a Zdeňka Svěrákových Vratné lahve. Cenu do rukou herečky Nely Boudové předal generální ředitel TV Nova Petr Dvořák. "Zůstaňte s námi," apeloval Dvořák na diváky pro rok 2008.

Atmosféru slavnostního večera navodil mimo jiné i sedmnáctičlenný Orchestr Gustava Broma, který doprovodil všechny účinkující. Diváci se mohli těšit na živé vystoupení Karla Gotta, Heleny Vondráčkové, Lucie Bílé, Ewy Farne, Mekyho Žbirky nebo Heleny Zeťové.

Anno 2006 

Frank Sinatra v podání Karla Gotta

Interpreti si vybrali velký hit buď přímo ze svého repertoáru, nebo zazpívali slavnou píseň od svého oblíbeného zpěváka. Díky tomu bylo za doprovodu velkého orchestru slyšet hit Franka Sinatry v podání Karla Gotta, píseň Phila Collinse z úst Heleny Zeťové, ale taky jeden z největších hitů Heleny Vondráčkové Sladké mámení, to vše v aranžích, které jsou v televizi neobvyklé a málokdy k vidění, protože tak velký orchestr opravdu není na obrazovce často!

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz