Zpravodajství

Mladík bodl bratra do břicha

Mladík bodl bratra do břicha
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Brutální útok otřásl v sobotu ráno lidmi v Týništi nad Orlicí na Rychnovsku. Asi čtyřiadvacetiletý mladík tam bodnul do břicha svého staršího nevlastního bratra. Ten utrpěl velmi vážná zranění a do nemocnice ho musel převézt vrtulník.

Proč bodl bratr bratra se zatím neví. Útok ohlásila matka. Když na místo dorazila záchranka, bylo jasné, že jde muži o život. Rozhodovaly minuty.

Lidi, kteří útočníka znají, incident ani moc nepřekvapil. Tvrdí o něm, že byl psychicky nemocný a často si prý od starostí pomáhal alkoholem a drogami. Ani rodinné vztahy údajně nebyly nejlepší.

Hned po činu pachatel z místa utekl. Pak se v něm ale asi ozvalo svědomí a do bytu se vrátil. Tam na něj už ale čekali policisté.

Pobodaný mladík se léčí na anesteziologicko resuscitačním oddělení fakultní nemocnice v Hradci Králové. Ke zdravotnímu stavu pobodaného ani k okolnostem, za jakých k neštěstí došlo, policie nechce říct nic bližšího. Útočníka ještě neobvinila. Zatím ho ani nevyšetřuje kvůli pokus o vraždu, ale za ublížení na zdraví. I za to mu hrozí osm let ve vězení.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz