Zpravodajství

V ČR se schyluje k válce fotbalových fanoušků

V Česku se zřejmě schyluje k válce fotbalových fanoušků. Impulsem byl nedávný konflikt bitkařů olomoucké sigmy a pražských Bohemians. Olomoučtí totiž použili zbraně. A to nepsaná pravidla českých hoooligans zakazují. Ostatní radikální fanoušci jim proto hrozí odvetou.

Rvačky fotbalových radikálů. Díky vysokým bezpečnostním opatřením se jejich počet v posledních měsících snížil. Jenže teď hrozí zcela nový konflikt.

Za všechno může předem naplánovaná bitka mezi olomouckou Sigmou a pražskou Bohemians. Nepsaná pravidla radikálů totiž zakazují zbraně. Jenže olomoučtí si do bitky přinesly baseballové pálky, klacky či násady od lopat.

A reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Kolem fotbalových stadionů tak může brzy vypuknout nekontrolovatelná válka, která nebude mít žádná pravidla. A je takřka jisté, že poteče krev, stejně jako v zahraničí.

Zpozorněla především pražská policie. Střet se totiž dá očekávat při dalším zápase olomouckých na stadionu Bohemians. Kdo by mohl střet radikálních fotbalových fanoušků odnést nejvíce jsou obyčejní lidé. Ti kteří přijdou na fotbalové stadiony opravdu na fotbal.

Více se dozvíte ve videu z Televizních novin.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz