Zpravodajství

Syn půjčil otci motorku, ten se na ní zabil!

Syn půjčil otci motorku, ten se na ní zabil!

Teplé slunečné počasí vylákalo o víkendu na silnice první motorkáře. Bohužel, někteří z nich po zimní pauze přecenili své síly. Zatím nejhorší případ se stal v neděli v podvečer nedaleko Hradce Králové. Řidič motocyklu na následky svých zranění zemřel.

Zdroj: TV Nova

Podle našich informací jezdil po vesnici Lodín včera odpoledne asi devatenáctiletý mladík. V podvečer motorku půjčil svému otci. Kdyby věděl, co se během chvilky stane, nikdy by to asi neudělal.

Marné snahy záchranářů

"Po projetí zatáčky ho to vyneslo ve velké rychlosti, vyletěl z motorky a dopadl mimo silnici," řekl nám policejní inspektor Vít Kvasnička.

Na místo okamžitě dorazil vrtulník, záchranka, hasiči i policisté. Všichni se snažili vážně zraněnému řidiči pomoci. To ale bylo marné.

Jel bez přilby

"Utrpěl závažná poranění, byl po celou dobu resuscitován a zemřel krátce po předání do fakultní nemocnice," uvedl zdravotnický náměstek Jiří Mašek.

Přitom stačilo málo. Muž jel totiž bez přilby. Asi si neuvědomil, na jak silné motorce sedí. Neděle byla pro motocyklisty po celé republice černým dnem. Jen v královéhradeckém kraji ošetřovali lékaři minimálně tři těžce zraněné.

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz