Zpravodajství

VIDEO: Borhyová promluvila poprvé řecky

VIDEO: Borhyová promluvila poprvé řecky

Na sobotním galavečeru ANNO 2007 v pražské Goja Music Hall to pěkně vřelo. Předávaly se tu totiž nejprestižnější ocenění televize Nova. Konec večera tak opět rozhodl, kdo se stal nejoblíbenější ženou, mužem, pořadem a poprvé také filmem televizní obrazovky.

Zdroj: TV Nova

Vítězství patřilo již osvědčeně moderátorce Televizních novin Lucii Borhyové, která se teď začala více soustředit na soukromý život s řeckým přítelem Nikem. Tomu také v přímém přenosu na Nově poslala vzkaz v řečtině. "Ambice mám, ale teď v tom osobním světě," řekla s tajuplným úsměvem moderátorka.

Loňský trium si zopakoval také moderátor Leoš Mareš, který na předání nováckých Oscarů přišel se svou přítelkyní Monikou Poslušnou. " Jsem rád, že jsem obklopen pouze pokornými a poslušnými lidmi," zavtipkoval moderátor. Nejprestižnější ocenění si slavnostně odnášeli také tvůrci oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě a filmu Zdenka Svěráka Vratné lahve.

Atmosféru slavnostního večera, který se konal již po třinácté, spestřil kromě hvězd jako Karla Gotta, Lucie Bílé či Heleny Vondráčkové také sedmnáctičlenný Orchestr Gustava Broma, který doprovodil všechny účinkující.

Zdroj: TV Nova

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz