Zpravodajství

VIDEO: Zločin na Jablonecku: dvojnásobná vražda a sebevražda!

VIDEO: Zločin na Jablonecku: dvojnásobná vražda a sebevražda!
Zdroj: TV Nova

Vážný a násilný zločin se stal v Nové Vsi na Jablonecku. Na místo v úterý ráno vyrazil speciální tým krajské kriminální služby z Liberce. "Policie zjistila, že dvaapadesátiletý muž chce ve své chatě spáchat sebevraždu. V penzionu Jizerka pak našla dvě mrtvá těla," řekla serveru Nova.cz severočeská policejní mluvčí Jarmila Hrubešová.

"Dnes ráno krátce před půl sedmou přijala Policie ČR oznámení od ženy, že v chatě v Nové Vsi nad Nisou chce zřejmě její nevlastní 52letý otec spáchat sebevraždu," uvedla Hrubešová.

Rodina má podle ní "vztah" ke dvěma objektům v této lokalitě - k penzionu Jizerka a k jedné z chat pod Černou Studnicí. Neuvedla ale, o jaký vztah se má jednat.

Muž je v péči lékařů

V chatě pod Černou Studnicí policisté muže objevili. Byl na živu, ale odmítal otevřít dveře. "Než chatu otevřeli přivolaní hasiči, pokusil se muž o sebevraždu. Chtěl se oběsit. V současné době je v lékařské péči," řekla mluvčí.

Pokus o sebevraždu ale nebyl tím posledním, co na policisty v Nové Vsi čekalo. Celá událost je dovedla až do penzionu Jizerka, kde našli dvě mrtvá těla.

"O chvíli později objevili policisté v penzionu Jizerka dva mrtvé (muže a ženu), kteří zemřeli násilnou smrtí. Oba byli zastřeleni. Jejich totožnost zatím nebyla přesně ověřena," doplnila Hrubešová.

Událostí se zabývá liberecká krajská kriminální policie. Motiv ani další podrobnosti činu zatím nejsou přesně známy.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz