Zpravodajství

VIDEO: Opilý zubař nadělal v ústech pacientů paseku!

VIDEO: Opilý zubař nadělal v ústech pacientů paseku!
Zdroj: TV Nova

Opilý zubař ordinoval v Budišově na Opavsku. Několik pacientů při ošetřování zranil, a aby toho nebylo málo, jezdil opilý i v autě. Policii po sérii stížností a přestupků došla trpělivost, když povedený zubař způsobil nehodu.

Dopraváci mu při ní naměřili více jak 3 promile alkoholu v krvi. Od nehody putoval přímo do vazební věznice.

Škody ale stačil napáchat doktor Šestořád i v ústech pacientů. "Brousil mi zuby a ujela mu ruka. Pak jsem zjistila, že mám pusu rozřezanou," svěřila se televizi Nova pacientka Helena. 

Panu Handlovi zase dělal doktor Šestořád otisky. V opilosti na něj ale zapomněl a hmota pacientovi v ústech ztuhla tak, že ji nakonec musel vypáčit násilím. 

Za volantem nadýchal přes 3 promile

Teď doktor Šestořád sedí ve vazební věznici. Policie ho hned několikrát přistihla silně opilého za volantem. V prosinci dokonce způsobil dopravní nehodu. Tenkrát nadýchal 3,34 promile alkoholu v dechu, ale i přes to pokračoval v trestné činnosti a řídil opilý dál.

Za řízení v opilosti hrozí lékaři až rok za mřížemi. Pokud se navíc prokáže, že ordinoval opilý, může být vyloučen i ze stomatologické komory. Ordinování pod vlivem alkoholu by ho mohlo stát i členství ve stomatologické komoře. 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz