Zpravodajství

VIDEO: Opilý zubař nadělal v ústech pacientů paseku!

VIDEO: Opilý zubař nadělal v ústech pacientů paseku!
Zdroj: TV Nova

Opilý zubař ordinoval v Budišově na Opavsku. Několik pacientů při ošetřování zranil, a aby toho nebylo málo, jezdil opilý i v autě. Policii po sérii stížností a přestupků došla trpělivost, když povedený zubař způsobil nehodu.

Dopraváci mu při ní naměřili více jak 3 promile alkoholu v krvi. Od nehody putoval přímo do vazební věznice.

Škody ale stačil napáchat doktor Šestořád i v ústech pacientů. "Brousil mi zuby a ujela mu ruka. Pak jsem zjistila, že mám pusu rozřezanou," svěřila se televizi Nova pacientka Helena. 

Panu Handlovi zase dělal doktor Šestořád otisky. V opilosti na něj ale zapomněl a hmota pacientovi v ústech ztuhla tak, že ji nakonec musel vypáčit násilím. 

Za volantem nadýchal přes 3 promile

Teď doktor Šestořád sedí ve vazební věznici. Policie ho hned několikrát přistihla silně opilého za volantem. V prosinci dokonce způsobil dopravní nehodu. Tenkrát nadýchal 3,34 promile alkoholu v dechu, ale i přes to pokračoval v trestné činnosti a řídil opilý dál.

Za řízení v opilosti hrozí lékaři až rok za mřížemi. Pokud se navíc prokáže, že ordinoval opilý, může být vyloučen i ze stomatologické komory. Ordinování pod vlivem alkoholu by ho mohlo stát i členství ve stomatologické komoře. 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz