Zpravodajství

Železný muž: přejely ho dva vlaky, přežil

Železný muž: přejely ho dva vlaky, přežil
Zdroj: TV Nova

Myslíte si, že můžete přežít srážku s vlakem? My pro vás máme příběh muže, který během několika minut přestál nehody s vlakem hned dvě. Stalo se to v západních Čechách. Podle všech, včetně lékařů, měl obrovské štěstí.

Ludvík Gloser si dnes právem může říkat železný muž. Před měsícem přecházel se svými přáteli železniční přejezd v Tišnově. Nevšiml si přijíždějícího posunovače a ten ho srazil. Zatímco se mu přátelé snažili pomoci, přijížděl z druhé strany osobní vlak, museli ho tedy nechat ležet mezi kolejemi. Jejich kamaráda vlak přejel.

Pan Gloser po této neuvěřitelné nehodě s dvěma vlaky normálně komunikoval, dokonce chtěl jít domů po svých. Komunikoval i s policisty, byl při vědomí, tvrdil, že si zranění způsobil svou nešikovností. Policisté muži dali také dýchnout, kdy test potvrdil přítomnost alkoholu.

Zranění byla vážná

Zranění ale byla vážná, pan Gloser utrpěl těžké poranění mozku, vlak mu způsobil řadu zlomenin v oblasti pánve a páteře. Teď už je sice relativně v pořádku, ale zatím nedokáže komunikovat s okolím.

„Je skoro až zázrak, že takhle vyvázl, protože normálně se nepřežije srážka ani s jedním vlakem, natož se dvěma," řekl ošetřující lékař.

Každý nemá tolik štěstí jako pan Gloser nebo jako mladík, který přežil srážku s Pendolinem, či jako stařenka, která po pádu pod vlak vyvázla bez jediného škrábance.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz