Zpravodajství

VIDEO: Dvojnásobná vražda na Jablonecku: zřejmě milostný trojúhelník!

VIDEO: Dvojnásobná vražda na Jablonecku: zřejmě milostný trojúhelník!

Liberečtí kriminalisté rozpletli případ dvojnásobné vraždy a pokusu o sebevraždu, který od úterý hýbe Novou Vsí na Jablonecku. "Dvaapadesátiletý muž, který byl z vraždy podezřelý a který se hned po činu pokusil o sebevraždu, ve čtvrtek ráno následkům zranění podlehl. Případ proto po zdokumentování odložíme," řekla serveru nova.cz liberecká policejní mluvčí Jarmila Hrubešová.

"Ve středu 27. února proběhla soudní pitva zastřeleného muže a ženy. Jedná se o jednapadesátiletou spolumajitelku penzionu a padesátiletého kuchaře z téhož penzionu. Podle soudní pitvy zemřeli oba v důsledku střelných poranění," uvedla mluvčí.

Z vraždy je podle policie podezřelý dvaapadesátiletý přítel zastřelené ženy a zároveň spolumajitel penzionu Jizerka. Ten se krátce po vraždě pokusil o sebevraždu.

"Podezřelý ve čtvrtek ráno následkům zranění podlehl v turnovské nemocnici. Střelnou zbraň vlastnil legálně," doplnila Hrubešová s tím, že případ policie po zdokumentování odloží, protože pachatel zemřel.

Motivem činu byly osobní vztahy mezi zastřelenou ženou a vrahem.

"Pravdu si odnesli všichni tři mrtví s sebou, nikdo už se tak nedozví, co se mezi nimi skutečně stalo. Je to taková rodinná tragédie, jako to ve většině případů vražd je," dodala Hrubešová.

Od začátku roku jde o druhou vraždu v Libereckém kraji.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz