Zpravodajství

VIDEO: Topmodelky zatancovaly lesbický striptýz

VIDEO: Topmodelky zatancovaly lesbický striptýz

Puritáni by se asi divili, jak se dokážou Italové bavit. V italské televizi patřící bývalému premiérovi Silviu Berlusconimu zatancovaly ďábelský striptýz špičkové topmodelky Aida Yespicová a Nina Morićová. Předstíraly při erotickém tanci vzájemnou sexuální náklonnost.

Zdroj: YouTube.com

Obě krásky nejsou původem Italky. Zatímco v Yespicové je jihoamerická krev z Venezuely, Morićová v sobě nezapře slovanskou krásu z Chorvatska. Tancovat na pódiu jim oběma nebylo proti mysli. Nejprve odhodily plášť, pak na zemi skončil i korzet.

Obě dámy mají za sebou úspěchy nejenom na tanečním parketu. Yespicová se v roce 2002 stala Miss Venezuely, tedy země proslavené krásnými ženami. Morićová zase účinkovala v klipu Rickyho Martina Livin´la Vida Loca.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie kvůli zakázkám zasahuje ve správě jaderných úložišť

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v pondělí od ranních hodin zasahují v pražském sídle Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Informuje o tom zpravodajský web Seznam Zprávy. Policisté se mají zajímat o dokumenty k některým veřejným zakázkám. "Mohu pouze uvést, že náš útvar dnešního dne provádí úkony trestního řízení, nicméně podávání informací má vyhrazeno Vrchní státní zastupitelství v Praze," potvrdil webu mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Server Hlídač státu uvedl, že SÚRAO uzavřela v posledních letech 626 smluv v hodnotě sedmi miliard korun.

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz