Zpravodajství

Rey Koranteng relaxuje při létání a šachách

Rey Koranteng relaxuje při létání a šachách
Zdroj: TV Nova

Moderátor Rey Koranteng je známý tím, že je nesmírně pověrčivý. Jinak je ale povahově absolutní kliďas. Letošního druhého nejpopulárnějšího muže televize Nova a otce dvou dcer, dvanáctileté Vanessy a roční Sophie, pořádně vytočí snad jedině situace, když mu přeběhne černá kočka přes cestu. Tréma je mu absolutně cizí.

"Je to asi tím, že se dovedu plně soustředit na danou věc, v případě nenadálé situace dovedu rychle reagovat a žádné katastrofální myšlenky si nepřipouštím," prozradil Rey.

Mezi jeho kladné vlastnosti patří i to, že umí vypnout a odpočívat. Za vůbec nejlepší relaxaci považuje létání a šachy.
Odpočinek při létání

"Je báječné dívat se na krajinu z výšky, je to uklidňující a perfektně se přitom vyčistí mozek," konstatoval. Vlastní sportovní letadélko si ale populární moderátor exotického vzezření zatím pořídit nehodlá. Vzhledem k nedostatku času se totiž do vzduchu dostane jen zřídka, a tak relaxuje sportem "pozemním".

Šachovnice uklidňuje

"Učarovaly mi šachy, doslova jsem této hře propadl. Jakmile mám volnou chvíli, sednu si k šachovnici," přiznává. Jeho záliba mu přinesla už i vítězství v amatérském šachovém turnaji. "Na profesionály nemám, ale amatérsky hraju rád. Především na internetu s hráči z ciziny. Často vyhrávám," pochlubil se. Hrát proti počítači ho ale moc nebaví.
"To není ono, já si vždycky najdu nějakého hodně vzdáleného hráče, třeba z nějaké exotické země, aby to bylo zajímavější. Moc rád hraju i se svou starší dcerou Vanessou. Už mě dokonce i porazila, ale řekl bych, že ji to brzy přestane bavit. Přitom hra jí jde moc dobře. Jen už vím, že kdybych na ni naléhal, mohl bych jí šachy úplně znechutit. A to bych rozhodně nechtěl," konstatoval Rey Koranteng.

Myslíte si, že by měl tento oblíbený moderátor dostat za své dlouholeté působení v Televizních novinách opět další cenu? O výsledcích ankety TýTý rozhodujete vy, diváci. Tak podpořte třeba právě Reye v anketě TýTý.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz