Zpravodajství

VIDEO: Vražda v Praze: mrtvá prostitutka a těžce zraněný muž!

VIDEO: Vražda v Praze: mrtvá prostitutka a těžce zraněný muž!

V pražské Vodičkově ulici v blízkosti Václavského náměstí našli v pátek policisté mrtvou ženu a těžce zraněného muže. Totožnost obou zatím neznají. Událost ale vyšetřují jako vraždu a pokus o vraždu. Řekl to mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Případ sleduje reportér Ondřej Špalek.

Zdroj: TV Nova

Reportér TV Nova Ondřej Špalek, který případ připravuje do Televizních novin nám řekl, že zavražděná žena měla být údajně prostitutkou. Byt, ve kterém k činu došlo, prý sloužil jako privátní "masážní" salón.

"Oba byli ve věku kolem pětadvaceti let. Kriminalisté zajistili stopy a podle předběžného ohledání víme, že žena zemřela násilnou smrtí. Více nám objasní pitva," řekl Hulan.

To, jakým způsobem žena zemřela, ale mluvčí nechtěl sdělit.

Událost se prý stala ve čtvrtém patře domu Vodičkova 32. Policisté, hasiči a lékaři vyrazili na místo na základě hlášení na linku 158.

Podle serveru Aktuálně.cz byla žena mrtvá ještě před příjezdem záchranky. Muž byl v kritickém stavu s poraněním hlavy převezen do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích.

 

 

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz