Zpravodajství

VIDEO: Herec Jiří Bartoška měl autonehodu

V centru Pardubic v pátek havaroval herec Jiří Bartoška. Miláčkovi mnoha českých žen a dívek se naštěstí nic nestalo a zraněna není ani řidička druhého auta. Situaci sleduje reportérka Eva Myšíková.

K nehodě došlo před Krajským úřadem ve východočeských Pardubicích. Bartoška tu jel ve svém voze v koloně aut. Řidička Peugeotu, který jel za ním zřejmě nastačila zabrzdit a do Bartoškova vozu narazila.

"Příčinou nehody bylo pravděpodobně nedodržení bezpečné vzdálenosti řidičky Peugeotu," potvrdila našemu serveru mluvčí pardubické policie Jitka Vavřinová.

Oba účastníci z nehody vyvázli bez zranění. Škoda na hercově džípu značky Audi, který má lehce promáčknutý nárazník, je asi 50 tisíc korun. Cenu značně zdemolované přední část Peugeotu policisté odhadli na 40 tisíc korun. 

"Alkohol byl dechovou zkouškou u obou řidičů vyloučen," uvedla policejní mluvčí.

Za nehodu podle všeho může řidička druhého vozu, které je kolem třiceti let. Ta vinu sama přiznala. 

Herec Jiří Bartoška se považuje za pardubického patriota. Narodil se sice v Děčíně, ale až do maturity na gymnáziu žil na východě Čech. Nyní oblíbený herec mimo jiné zastává funkci prezidenta Mazinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.
    dos kš

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz