Zpravodajství

Bulvární fotograf se chlubí, že čeká s Britney dítě

Když si problematická zpěvačka Britney Spears vyslechla u soudu, že není stále způsobilá k tomu, aby hlídala své dva syny Seana a Jaydena, které má s ex-manželem Kevinem Federlinem, nevypadalo to, že by ji to příliš mrzelo. Její zřetelně rýsující se bříško dávalo totiž jasný signál, že zpěvačka už je zase v tom.

Zprávu o jejím těhotenství, kterou uveřejnila většina amerických magazínů, jenom podpořil fakt, že nastávající otec dítěte, bulvární fotograf Adnan Ghalib, se očekávaným přírůstkem do rodiny chlubil přátelům.

Milující přítel, nebo vychytralec?

Adnan je přímo opilý štěstím. Kudy chodí, tudy se chlubí, že s Britney čeká miminko, a prohlašuje, že by si přáli holčičku. Britney je těhotenstvím prý také nadšená. Snad bude mít konečně dítě, které jí už nikdo nevezme.

Zpěvaččini rodiče se však obávají, že fotograf jen vychytrale zneužil špatný psychický stav jejich dcery. "Tím, že s ní bude mít dítě, se až do konce života finančně zabezpečil," řekl lakonicky Jamie Spears, kterému jeho nastávající zeť rozhodně k srdci nepřirostl.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz