Zpravodajství

Pánský striptýz! Britští vojáci se svlékli v baru

Pánský striptýz! Britští vojáci se svlékli v baru
Zdroj: TV Nova

Britská armáda má na krku pořádnou ostudu. V Norsku, kde je její část na cvičení, se v jednom z barů několik vojáků opilo. Pak se svlékli do naha a začali obtěžovat ostatní hosty.

Zdroj: TV Nova

Něco takového v městečku Harstad na severu Norska ještě neviděli. Několik opilých britských vojáků vešlo do místního baru, obtěžovalo návštěvnice a pak se jednoduše svlékli do naha. "Slyšela jsem, jak volají -hu-há- klub naháčů. Sundali si své oblečení a sedli si tam nazí," řekla jedna z návštěvnic baru.

Zdroj: TV Nova
Někteří z nahých vojáků dělali na zemi kliky a jiní na ně a na podlahu močili. "Někteří byli velmi hrubí, když jste jim nevěnovali okamžitě pozornost. Patrně chtěli někoho sbalit, ale dělali to velmi špatně. Co můžete dělat, když se před vámi svlékne dospělý muž a hraje si se svým... nářadím a volá na vás?" uvedla rozčarovaná návštěvnice.

Případ místní obyvatele šokoval. Britové jsou poblíž města na zimním vojenském cvičení spolu s několika tisícovkami vojáků z dalších zemí. Striptýz na veřejnosti ale vojáky přišel draho. Každý z nich dostal pokutu v přepočtu necelých 16 000 korun a podle mluvčího armády je čeká ještě další trest.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz