Zpravodajství

VIDEO: Módní přehlídka ve sněhové bouři

VIDEO: Módní přehlídka ve sněhové bouři
Zdroj: TV Nova

Módní přehlídka v extrémních podmínkách. Takový byl záměr kubánského módního návrháře Osmanyho Lafitty. Modelky se procházely po hladině Štrbského plesa pokryté ledem.

Zdroj: TV Nova

Pod nohama modelek a hostů bylo místy až 20 metrů hluboké jezero pokryté ledem tlustým 50 centimetrů. Přímo na místě jsme natočili naše VIDEO.

Zdroj: TV Nova

"V nejhorším umím plavat," řekla jedna z modelek Gabriela Konečná. 

Molo ke konci vypadalo, že by se po něm jezdilo lépe na běžkách, než na vysokých podpadcích. Ale modelky na sobě nedaly žádnou zimu narozdíl od zmrzlých diváků znát. 

Zdroj: TV Nova

Právě díky hustému sněžení a silnému větru měla přehlídka nakonec úspěch. Tentokrát se modelky při předvádění modelů skutečně nepotily.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz