Zpravodajství

Chtěl spáchat sebevraždu, policista ho zachránil

Chtěl spáchat sebevraždu, policista ho zachránil

Hned dva zachráněné životy během jediného dne si na své konto připsal policista Martin Crha z obvodního oddělení v Přerově. V noci odradil od skoku muže na vrcholu panelového domu, odpoledne musel vylézt za čtyřiadvacetiletým mladíkem dokonce na stožár vysílače.

Zdroj: TV Nova

Muž vylezl v silném větru na vysílač pouze v kraťasech a tričku s krátkým rukávem. Podivné postavy na stožáru si všiml obyvatel blízké obce.

"Byli přivoláni hasiči, byla přivolána záchranná služba, začala se provádět opatření," řekl TV Nova zasahující policista.

Policista Martin Crha, který už v noci zasahoval u podobného případu, donesl muži na věž teplé oblečení a po dvou hodinách se mu podařilo čtyřiadvacetiletého mladíka přesvědčit, aby slezl dolů.

"Rodiče ho vyhodili z domova a v tuto chvíli nevěděl, jak dál," řekl Crha.

Mladého muže poté odvezla sanitka do blízké přerovské nemocnice, kde byl hospitalizován.

 

Stejný policista přitom jen několik hodin před tím zachránil muže, který se rozhodl skončit svůj život skokem z panelového domu.

"V noci se muž pokusil o demonstrativní sebevraždu tím, že vylezl ve třináctém patře panelového domu na druhou stranu zábradlí a vyhrožoval skokem. Nakonec se nám ho podařilo dostat na druhou stranu toho balkonu a zabezpečit," dodal Crha.

 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz