Zpravodajství

Brad Pitt: Další děti jsme právě teď neplánovali

Herec Brad Pitt se svěřil přátelům, že těhotenství jeho partnerky Angeliny Jolieové nebylo nijak plánované. Neplánovaně tedy bude mít Angelina rovnou dvojčata!

Pan a paní Smithovi, kteří mají už tři adoptované děti, Maddoxe (6), Paxe (4) a Zaharu (3) a vlastní dceru Shiloh (21 měsíců), již brzy rodinu rozšíří o další dva přírůstky.

"Další děti jsme v budoucnu oba dva chtěli a Angelina se velmi ochotně nabídla, že si to vezme na starost," prohlásil se smíchem Brad a dodal: "Ale že to vezme takhle hopem, jsem netušil."

Angelina prý snáší těhotenství dobře a on se na nové potomky náramně těší. Začal už omezovat pracovní závazky, aby mohl trávit víc času s rodinou. Tentokrát by si přál, aby Angelina porodila ve Státech a nejezdila nikam daleko, jako to udělala při narození dcery Shiloh, která přišla na svět v Namibii. Po narození potomků se mohou v klidu přesunout do Francie, kde by chtěli své potomky nějaký čas vychovávat.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz