Zpravodajství

Lupič ohrožoval pokladní malou dětskou pistolkou, odešel s nepořízenou

Pražští kriminalisté pátrají po asi pětatřicetiletém lupiči. Muž, který ohrožoval pokladní malou dětskou pistolkou a údajnou výbušninou nakonec odešel s nepořízenou. I tak mu ale hrozí, pokud bude dopaden, osm let vězení.

Než se odhodlal jít dovnitř, stepoval asi dvacet minut na chodníku. Muž zřejmě čekal, až bude okolo banky méně lidí. Na pražském Újezdě je ale taková možnost snad jen ve tři hodiny ráno. Nakonec si ale dodal kuráž a vešel dovnitř . Tam ale narazil na pokladní, která už je co se týče loupeží ostřílená harcovnice.

Žena mu místo vydání peněz s úsměvem řekla, že opravdu, ale opravdu nic nedostane. Lupič byl ale i na tuto variantu ale připraven.Na pokladní vytáhnul malou plastovou pistolku, nicméně neuspěl.

S bankovními loupežemi, jakoby se v poslední době roztrhl pytel. V Praze sedm v pondělí hodinu po poledni tento muž obral banku asi o sto tisíc korun. Byl to podle všeho opravdu nevychovanec, protože předběhl frontu lidí, kteří čekali u přepážky. Naopak podle policistů lupič z Újezdu se vydal na dráhu zločinu zřejmě poprvé.

Není vyloučeno, že si lupič v hračkářství koupí větší pistoli a loupežné přepadení znovu zopakuje.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz