Zpravodajství

Peoples aneb rocková smršť ve slovenštině

Láska, Bolesť, Smútok, Viera, to je název nového alba skupiny Peoples, které přináší dvanáct skladeb ve slovenštině. 18. ledna odstartovala tato kapela své první klubové koncertní turné s názvem Spolu sami tour 2008, jejímž aktuálním singlem je skladba Tvár.

Pražský Bordo club na Vinohradské ulici bude tohoto aktuálního sedmého vítěze slovenského ročníku soutěže CocaCola Popstar, kapelu Peoples, hostit již tento čtvrtek 6. 3. Tato bratislavská skupina získala na vyhlášení výsledků v bratislavském Divadle Aréna jak cenu poroty, tak cenu Media Star. Spolu s nimi ve čtvrtek vystoupí také skupiny No Heroes a Panama.

Kapela se objevila v roku 2005 a od té doby si Peoples užívají živé koncerty, které považují za přirozený způsob vyjadřování muziky. Tato rocková skupina nemá žádné žánrové předsudky a snaží se hrát hudbu, která pro posluchače znamená víc než jen kulisu. V prosinci 2007 nahráli své první promo CD s názvem Spolu sami. O jejich album budete mít brzy možnost soutěžit i vy, a to s Leošem Marešem v Esu.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz