Zpravodajství

Zbytky střechy domu v Letňanech vyděsily nájemníky!

Zbytky střechy domu v Letňanech vyděsily nájemníky!
Zdroj: TV Nova

O obrovském štěstí můžou mluvit manželé Nuslovi z pražského sídliště Letňany. Zbytky střechy, kterou o víkendu poničila vichřice, v úterý ráno rozbily okno jejich obývacího pokoje. Střepy zasáhly i dětskou postýlku, kde spává jejich pětiměsíční dcera. Ta tam naštěstí právě nebyla.

Střechu paneláku v Malkovského ulici si v sobotu pořádně podala vichřice Emma, část nájemníků se musela na čas vystěhovat. Poničené zbytky krytiny v úterý ráno strhávali dělníci na zem. Zdánlivě jednoduchá věc, která ale mohla skončit velkým neštěstím.

V bytě žijí manželé Nuslovi a jejich tři děti. Pan Nusl byl ráno v práci, jeho manželka odváděla jednu z dcer do školky. S sebou přitom měla pětiměsíční Alexii. Když se vracela domů, viděla pád střechy na vlastní oči.

Kdyby se paní Nuslová vrátila o deset minut dříve, položila by malou Alexii do postýlky. Ta je přitom těsně vedle okna, které padající plech roztříštil na kousky.

I přes nepořádek v bytě tak mohou být všichni rádi, že to takhle dopadlo. Firma zajišťující opravu střechy varovala nájemníky kteří byli doma, aby se nepřibližovali k oknům.

V paneláku teď zůstává ještě 11 prázdných bytů. Někteří nájemníci by se ale měli nastěhovat ještě do konce tohoto týdne

Odpolední Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz