Zpravodajství

Vyhrožoval letišti bombou, skončil v policejních poutech!

Vyhrožoval letišti bombou, skončil v policejních poutech!
Zdroj: TV Nova

Policie dopadla muže, který na tísňovou linku 158 ohlásil uložení bomby na pražském Ruzyňském letišti. Čtyřiadvacetiletého muže, který měl v krvi okolo tří promile alkoholu, kriminalisté obvinili z šíření poplašné zprávy.

Povedený vtipálek kvůli telefonátům způsobil rozruch na pražské policejní centrále. Nikdo v první chvíli nevěděl, jestli myslí své hrozby vážně. Policistka se proto snažila anonyma udržet na lince co nejdéle. A bylo velké štěstí, že muž byl upovídaný.

Z hlasu bylo patrné, že si dal před telefonátem na kuráž několik panáků. Zhruba po deseti minutách se policistům ozval znovu.

Telefonát ze Smíchovského nádraží se stal osudným

Naposledy muž telefonoval z automatu u Smíchovského nádraží. Po několika minutách si pro něj ale přijela policie. V době zadržení měl v krvi necelé tři promile alkoholu.

Posilněný alkoholem si výtečník zřejmě myslel, jak skvěle postavil několik policistů do pozoru. Poté, co ho kriminalisté nechali vystřízlivět, si ale vyslechl ne příliš veselé obvinění.

Muž byl obviněn ze spáchání trestného činu šíření poplašné zprávy a je vyšetřován na svobodě. Soud by se měl jeho případem začít zabývat během několika měsíců.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz